Znajdują się Państwo na stronie rejestracyjnej do:

 • Portalu dla Biur Rachunkowych – dla firm, zarejestrowanych w Programie Partnerskim dla Biur Rachunkowych, które wcześniej jej dokonały na stronie programu dla Biur Rachunkowych i podpisały stosowną Umowę o współpracy.
  Więcej informacji o dostępie do Portalu dla pracowników biur rachunkowych można znaleźć tutaj.

Dostęp do wskazanych serwisów uruchamiany jest tylko dla pracowników firm spełniających powyższe kryteria i jest ściśle powiązany z możliwością korzystania z forum.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W celach identyfikacji użytkownika niezbędne jest wypełnienie pól: „Nazwa firmy/Uwagi” oraz „NIP”.

Do czasu przeprowadzenia weryfikacji konto pozostaje nieaktywne, o jego aktywacji zostaną Państwo poinformowani mailem na podany adres.

UWAGA!
Prosimy o sprawdzenie poprawności podanego podczas rejestracji adresu e-mail.

Jeżeli posiadasz konto i chcesz kontynuować wypełnianie formularza dla tego konta naciśnij Zaloguj →

  Zalogowany użytkownik posiada już uprawnienia biura rachunkowego

  1

  Dane biura rachunkowego

  2

  Dodanie użytkownika

  Do czasu przeprowadzenia weryfikacji konto pozostaje nieaktywne, o jego aktywacji zostaną Państwo poinformowani mailem na podany adres.

  Dla poniższych danych zostanie założony administrator biura w Portalu dla Biur Rachunkowych  Informacja administratora danych osobowych

  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez
  nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.